PSA eVMP platforma kļūs par galveno Peugeot koncerna platformu

09-сен, 10;42 admin 1977
Pašreizējā elektrisko automobiļu būves platforma e-CMP ir modifikācija parastajam CMP ratiņiem un tiek izmantota, lai izveidotu nepietiekami kompaktas automašīnas, piemēram, elektrisko Peugeot e-208. Tomēr tā resursi acīmredzami nav pietiekami jaudīgākiem uzņēmuma modeļiem, tāpēc koncerns drīz pāriet uz jaunu moduļu platformu PSA eVMP, uz kuras pamata ir sagaidāma tūkstošās sērijas jaunās paaudzes elektrokrosoveri.
eVMP (Electric Vehicle Modular Platform) ir universāla platforma, kas piemērota dažādām transportlīdzekļu klasēm. Pilnīga pāreja uz jauno arhitektūru prasīs zināmu laiku, taču uzņēmums ir pilnībā pārliecināts, ka līdz 2025. gadam visas rūpnīcas būs aprīkotas, lai efektīvi strādātu ar jauno grozu.

Pēc konstrukcijas šī platforma ir viselastīgākā un modificējamākā. Turklāt tas nodrošina vietu augstsprieguma bateriju atrašanās vietai, kurām ir ievērojams svars un izmēri.
Turklāt PSA eVMP ļauj jums izveidot automašīnas ar parastajiem iekšdedzes dzinējiem, kā arī hibrīdās spēkstacijas. Tās modularitāte un elastība ļauj veikt sarežģītus dizaina risinājumus un inženiertehniskus eksperimentus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/