Krosovers Peugeot 3008 parāda jaunu dzinēju izskatu un līniju

09-сен, 10;34 admin 1962
Beidzot sērijā ienāk ilgi gaidītais krosovera Peugeot 3008 atjauninājums, kura otrā paaudze tika izlaista 2016. gadā. Izmaiņas ietekmēja gan automašīnas, gan tā aprīkojuma ārējos aspektus. Jūs uzzināsiet pilnu to sarakstu vēlāk tekstā.
Tagad visas versijas ar automātisko pārnesumkārbu būs aprīkotas ar selektoru ar vairākām braukšanas iespējām (programmas Normal, Sport, Eco). Turklāt hibrīdās versijās, kuras tiek uzlādētas no kontaktligzdas, būs iespējams papildus izvēlēties braukšanas režīmus, no kuriem ir aptuveni piecas variācijas.

Tradicionāli optika tika aizstāta ar LED gaismām, atjauninātām atpakaļgaitas lampām un ļoti jaukiem pagrieziena rādītājiem. Optikas dizains ir diezgan pievilcīgs, un tas ir izgatavots atbilstoši pašreizējām tendencēm ar skriešanas gaismām.

Jaunajos aprīkojuma līmeņos ietilpst 2 hibrīdi, kas aprīkoti ar priekšpiedziņas spēkstacijām un kuru kopējā jauda ir 225 un 300 ZS. Šajā gadījumā jaudas rezerve bez iekšdedzes dzinēja iedarbināšanas ir 56 km.
I-Cockpit sistēmai beidzot būs liels 10 collu ekrāns un iespēja instalēt Apple CarPlay un Android Auto saskarnes. Ir arī USB lādētājs viedtālrunim, jauna audio sistēma un citas mikroshēmas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/