Izmēģiniet jauno Peugeot 508 versiju

08-сен, 15;24 admin 1487
Jaunā Peugeot 508 SW versija ir paraugs patiesiem zīmola faniem, kuri tajā spēs atšķirt atpazīstamo formu un Francijas automobiļu rūpniecības garu. Tomēr mēs neuzdrīkstētos ieteikt šo automašīnu visiem pārējiem. Tajā ir pārāk daudz strīdīgu punktu. Tomēr pirmās lietas vispirms.
Sāksim ar salonu, kas patiešām ir daudz mainījies. Ievērojami uzlabota apdares materiālu kvalitāte un montāžas līmenis, kas ir gandrīz tuvu vācu kolēģiem. Salonā ir iebūvēts monitors ar vadītāja palīgiem un multimediju sistēma, daudz dažādu mikroshēmu, piemēram, glāžu turētājs un dizaina atveres. Tomēr nebija vietas mazām lietām, piemēram, tam pašam viedtālrunim.

Galvenās vilšanās sagādā vadāmība un piekare. Tas kļuva par smaguma pakāpi stingrāku, un vadība izniekoja tā informācijas saturu. Varbūt tas ir tikai nitpicking, bet automašīna ir nepārprotami zaudējusi daļu no vienmērīgā brauciena, par kuru mēs visi mīlam Peugeot.
Par dizainu nav sūdzību. Viņš, tāpat kā visi citi uzņēmuma stilistiskie risinājumi, izskatās diezgan labi, taču nerada daudz pārsteigumu. Var redzēt, ka budžeta automašīna tika izgatavota pavirši, un tas ir nedaudz satraucoši.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/