Testa brauciens ar iespaidīgu Peugeot 408

09-сен, 10;29 admin 1906
Patiesi iespaidīgs Peugeot 408 ar 112 ZS turbodīzeļdzinēju. un piecu ātrumu pārbaudītu mehāniku, ko iekļāvām Allure paketē. Tās 17 collu riteņi, piepumpētā multimediju sistēma un liels skārienekrāna ekrāns salona vidū aizrauj un izraisa aizraujošu interesi par modeli.
Varētu domāt, ka Peugeot 408 ir tikai iesūknēts 308, pie kura papildus tika piestiprināts bagāžas nodalījums un palielināta garenbāze, taču tā nav pilnīgi taisnība. Lai arī automašīnas pēc izskata ir līdzīgas, Peugeot 408 ir daudz tās stiprās puses.

Starp galvenajiem notikumiem ir patiešām plašs interjers, ietilpīgais bagāžnieks. Ar sēdvietām nav problēmu, un visas sēdvietas var noliekties ļoti lielā leņķī. Turklāt jumta mala nekarājas tieši virs galvas, tāpēc šeit tiešām ir vieta.
Bet vadībā nav pārsteigumu. Piekare darbojas ar noteikto gludumu, stūres pastiprinātājs ir diezgan informatīvs, un ātrgaitas dinamika atgādina uzņēmuma iepriekšējos modeļus. Kopumā šī ir lieliska automašīna par naudu, ko var ieteikt pat Peugeot faniem, kas nav Peugeot. Tam tiešām ir daudz pārdomātu un laika pārbaudītu lēmumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/