Beidzot tiek ražoti Peugeot 508 PSE hibrīdi

29-ноя, 14;18 admin 1334
Ilgi gaidītie 508. sērijas hibrīdi ir gandrīz gatavi trāpīt konveijeram. Mēs galvenokārt runājam par Peugeot Sport Engineered (PSE), kas aprīkots ar pilnpiedziņu. Šī hibrīda transportlīdzekļa spēkstacija ir trīs motoru simbioze, no kuriem divi ir elektriski. Kopumā vienība attīsta 360 ZS. jauda, kas ir ekvivalenta 520 N • m griezes momentam.
Papildus spēkstacijas uzlabošanai automašīnas pamatne ir ievērojami paplašinājusies. Sliežu ceļš ir platāks par 24 mm priekšā un 12 mm aizmugurē. Pievienotas jaunas Michelin Pilot Sport 4S riepas, kas komplektā ar milzīgiem 20 collu riteņiem. Šajā gadījumā ķermeņa krāsu pēc pircēja izvēles var krāsot trīs toņos.

Jaunais Peugeot 508 PSE ir viens no tiem hibrīdautomobiļiem, kas var braukt tikai ar elektromotoriem. Kopējais WLTP cikla nobraukums šajā režīmā ir 42 kilometri. Lai pilnībā uzlādētu iebūvēto uzlādējamo akumulatoru no mājsaimniecības strāvas avota, nepieciešamas septiņas stundas.
Nedaudz tika uzlabots arī automašīnas salons, kas tradicionāli tiek apgriezts ar ādu, alumīniju un Alkantaru. Arī 10 collu multivides sistēma ir nedaudz uzlabota, salīdzinot ar oriģinālu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/