Peugeot e-Boxer būs divi akumulatori, no kuriem izvēlēties

09-сен, 10;37 admin 1942
Atjauninot furgonu Peugeot e-Boxer, klientiem beidzot būs iespēja izvēlēties akumulatoru, kas jau ir prezentēts 2 versijās. Turklāt ir ieviesti vairāki citi jauninājumi, kurus mēs sīkāk apspriedīsim tālāk.
Peugeot Boxer ir koncerna darba zirgs, kurš salīdzinoši nesen iegādājies elektrisko versiju. Tas kalpoja arī par bāzi Citroen Relay furgonam, kas pazīstams arī kā Jumper. Tagad klasiskais e-bokseris ir saņēmis atjauninājumu, kura mērķis ir piesaistīt auditorijas uzmanību.

Dizains viņus acīmredzami nepiesaistīs, jo tas ir palicis praktiski nemainīgs. Ja vien viņi uz logotipa neuzliek burtu "e" un nedaudz nemaina uzlādes porta atrašanās vietu.

Visas versijas tiks aprīkotas ar vienu pastāvīgā magnēta sinhrono motoru. Šī iekārta ražo 122 Zs. un 260 N • m griezes momentu. Komplektā ietilpst viena no divām baterijām ar jaudu 37 un 70 kWh. No pirmā automašīna ar nulles slodzi var attīstīties 110 km / h, bet no otrās - tikai 90. Akumulatora svars ietekmē.
Kas attiecas uz nobraukumu, ar nelielu akumulatoru WLTP ciklam tas ir 200 km, bet 70 kW versijai - 340 km. Automašīnas jau ir iekļuvušas sērijā un drīz parādīsies visos salonos Eiropā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/