Jaunais elektriskais automobilis Peugeot e-Traveler atkārtoja Opel analogu

09-сен, 10;50 admin 1938
Peugeot jaunais elektriskais furgons ar nosaukumu e-Traveler izrādījās gandrīz pilnīga Opel Vivaro-e kravas automašīnas kopija. Tas, protams, attiecas uz automašīnu tehnisko pildījumu, kas ir identisks. Tomēr tas neliedz Peugeot e-Traveler būt modernam un pieprasītam furgonam.
Automašīna ir aprīkota ar vienu elektromotoru ar 100 kW vilces spēku, kas atbilst 136 ZS. un 260 N • m griezes momentu. Furgons simts kilometrus paātrina 13,1 sekundē, un maksimālais ātrums, ko ierobežo aparatūra, ir 130 km / h. Tajā pašā laikā transportlīdzekļa jaudas rezerve WLTP ciklā ir atkarīga no akumulatora konfigurācijas, kuras ir divas: 50 kW • h - 230 km, 75 kW • h - 330.

Tipisko ceļotāju darbina dīzeļdzinējs, kurā atrodas neliels 7 collu displejs tieši virs pārnesumu pārslēga. Ekrānā tiek parādīta informācija par izvēlētajiem braukšanas režīmiem, jaudas rezervi utt.
Braucot, jūs varat izvēlēties savu enerģijas atgūšanas režīmu. Pats furgons tiks piegādāts trīs aprīkojuma līmeņos, kas atšķiras ne tikai pēc aprīkojuma, bet arī pēc izmēriem. Drīzumā sāksies piegādes, un jaunā produkta iepriekšēja pasūtīšana ir pieejama daudzās vecās pasaules automašīnu tirdzniecības vietās!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/