Peugeot 5008 ieguva jauku atjauninājumu

09-сен, 10;32 admin 1434
Peugeot 5008 krosovers beidzot ir saņēmis atjauninājumu, kas nedaudz agrāk ietekmēja 3008. modeli. Mēs gaidām ne tikai kosmētiskas izmaiņas automašīnas ārpusei, tradicionāli iekļaujot jaunos lukturus, kas GT / GT Pack pilnībā kļuva par LED, bet arī paplašināja jauninājumus salona apdarē. kā arī uzlabots tehniskais aprīkojums.
Ārēji automašīna ir aprīkota ar iepriekšminētajiem LED "ilkņiem", kas kopā ar atjaunināto radiatora grilu, kas ietver sarežģītu tekstūru, izskatās diezgan labi. Turklāt šī struktūra ir unikāla katrai konfigurācijai.

Salonā mūs gaida 10 collu displejs un moderns digitālais panelis. Atsevišķiem autovadītāja pieprasījumiem ir salons bez rāmja spoguļa un plašas konfigurācijas opcijas.

Kas attiecas uz aprīkojumu, tas ir sadalīts trīs neatkarīgos līmeņos (Active, Allure, GT). Katrā no tām savukārt ir noteiktas opciju paketes. Piemēram, jūs varat aprīkot savu automašīnu ar masāžas krēslu, uzlaboto Focal audio sistēmu vai galaktiku ar jauniem sensoriem un vadītāja palīgiem.
Visi jaunie 5008 aprīkojuma līmeņi tiks piegādāti ar automatizētu pārnesumkārbu, kuras selektoram ir vairāki pārvietošanās veidi (Normal, Sport, Eco). Arī dzinēju klāsts ir nedaudz paplašinājies.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/