Pārbaudes brauciena sporta Peugeot RCZ R

09-сен, 10;21 admin 1948
Mūsu šodienas pārskatā sportiskajam izskatīgajam Peugeot RCZ R zem pārsega ir 270 zirgspēku dzinējs un labi noregulēta transmisija. Automašīna visspilgtākās emocijas rada straujajos pagriezienos pa Montekarlo ceļiem. Lieliska balstiekārta, vienmērīga braukšana un nepārspējama paātrinājuma dinamika padara to par satriecošu un modernu sporta automašīnu.
Masveida 19 collu riteņi, kas ietīti Goodyear Eagle F1 asimetriskā gumijā, stilīgs korpuss ar agresīvām iezīmēm, priekšējo riteņu piedziņa un jaudīgs motors. Tā var raksturot pirmos iespaidus no ārējās pārbaudes. Iekšā viss ir raksturīgs sporta automašīnām. Cieti sēdekļi, maza stūre, kārtīgas akas un daudzas funkcijas, kas asinātas ātrai dinamiskai braukšanai.

Peugeot RCZ R ir pietiekami labs braukšanai. Parakstītā franču balstiekārta ir inženiertehniskais darbs, kas spēj izturēt pat lielākos ruļļus un saglabāt automašīnas apbrīnojamo stabilitāti stingros pagriezienos. Piekares stingrība ir palielināta par 14% priekšā un 44% aizmugurē, taču tas neko nenozīmē, jo praksē tā jūtas diezgan labi.
Kopumā Peugeot RCZ R, kas uzlādēts katrā ziņā, patiešām rada iespaidu!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/