Atjauninātā Peugeot 408 testa brauciens

08-сен, 14;48 admin 1445
Peugeot 408 izskatās pietiekami stingrs savai cenu kategorijai un patīkami pārsteidz ar gludām ātri kustīga ķermeņa līnijām. Mums ir jāpateicas frančiem, viņu dizains vienmēr ir atstājis iespaidu, lai gan to nevar saukt par spilgtu un pievilcīgu. Kopumā situācija ir līdzīga arī ar mūsu varoni, kurš nespīd ar greznību, bet tomēr liek mums izskatīties iepletāmām acīm.
Kas attiecas uz atjauninājumiem, tie ir minimāli. Tradicionāli mēs strādājām pie priekšējā bufera un mainījām lukturu formu. Jaunie 17 collu diski izskatās labi, taču tiem acīmredzami kaut kā trūkst. Tomēr iespaidīgs papildu iespēju saraksts, ko var piegādāt oficiālajos dīleru centros, vairāk nekā kompensē šo sajūtu.

Kas attiecas uz elektroniku, tas ir, apsildāmu vējstiklu, un visā tā teritorijā ir LED optika, jauni sensori satiksmes situācijas novērtēšanai un laba aizsardzības sistēma. Dzinēju klāstu pārstāv dīzeļa un benzīna agregāti. Varat arī izvēlēties pārraides veidu.
Ceļā automašīna brauc diezgan droši un bez pārsteigumiem. Peugeot 408 nodrošina tieši to, ko jūs no tā sagaidāt. Kopumā tas ir labs pretendents uz ģimenes automašīnas titulu, par ko viņam jau tagad var daudz piedot.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/