Peugeot 3008 izmēģinās īpašu korporatīvo dizainu

09-сен, 10;40 admin 1984
Jaunais ierobežotās sērijas krosovers Peugeot 3008 priecēs klientus ar korporatīvo dizainu ar stingri biznesa stila elementiem. Jau ir parādījušās pirmās automašīnas atjauninātā izskata fotogrāfijas, kas izskatās diezgan labi. Neliels pārskats par atjauninājumu zemāk.
Uzreiz pārsteidzoši ir "ilkņi" lukturi ar LED pildījumu, kas tagad ir uzstādīti visos tūkstošās sērijas modeļos pēc pēdējās pārveidošanas. Tie atrodas gar priekšējo buferi un izskatās ļoti spēcīgi. Izmaiņas ir piedzīvojušas arī radiatora restes, kas tagad ir kļuvušas masīvākas un stingrākas. Turklāt ir mainījies riteņu dizains.

Kas attiecas uz interjeru, pircēji var gaidīt liela ekrāna multivides centru ar iepriekš instalētām biznesa lietotnēm un atjauninātām vadības pogām.

Paredzams, ka nākamā 3008 modeļa paaudze, kuras ražošana sāksies 2023. gadā, krosoveru pārvietos uz pilnīgi elektriskām sliedēm. Plānots, ka uztvērējs tiks veidots, pamatojoties uz moderno eVMP platformu, un tā jaudas rezerve būs līdz 650 km.
Peugeot krosoveru rindā jau ir daudz hibrīdu. Tomēr elektromobiļu cienītājiem joprojām būtu jāgaida jaunā paaudze.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/