Peugeot dizaina direktors būs slavenais Matiass Hosanns

06-сен, 15;00 admin 1930
Jaunais Peugeot galvenais dizainers bija francūzis Matiass Hosanns, kurš jau paspējis atzīmēt vairāku izstāžu automašīnu attīstību. Pirms tam Matiass vairākus gadus strādāja arī Peugeot, bet ieņēma citus amatus. Jo īpaši viņš aktīvi iesaistījās Peugeot 208 un 2008 modeļu izstrādē.
Pašreizējais PSA stila direktors, kurš uzņēmumam arī deva vairākus dzīves gadus, Žans Pjērs Ploets par jauno pavāru runā ļoti pozitīvi. Pēc viņa teiktā, Hosanns jau sen ir nopelnījis šo amatu un ir viens no sava laika talantīgākajiem un strādīgākajiem dizaineriem. Iepriekšējais dizaina direktors Žils Vidals atstāja amatu tikai pirms dažām dienām. Par izcilā vadītāja jauno darba vietu nekas nav zināms.

Jebkurā gadījumā Vidala aiziešana nopietni ietekmēja koncerna reputāciju, jo dizaina veterāns atstāja ne tikai Peugeot, bet visu PSA grupu. Pat paziņojumā presei par jauna vadītāja iecelšanu iepriekšējam netika pateikts neviens pozitīvs vārds. Neviens netraucēja pateikties Žilam par viņa smago darbu, izņemot Žanu Filipu Imparato, kurš tviterī izteica pateicību.
Mēs ceram, ka šīs personāla izmaiņas būs izdevīgas uzņēmumam, un tuvākajā nākotnē mēs redzēsim jaunas interesantas koncepcijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/