Mūsdienu krosovera Peugeot 5008 testa brauciens

08-сен, 14;50 admin 1210
Peugeot krosovers nav gluži svešzemju kuģis, taču tas noteikti nav sīkums, ar kuru mūs baro daudzi mūsdienu autoražotāji. Jā, franči zina, kā izgatavot labus hečbekus un sedanus, taču tie kaut kā nederēja ar krosoveriem. Varbūt šoreiz iznāca kaut kas unikāls un mūsdienīgs? Pārbaudīsim.
Peugeot "tūkstošās" sērijas apvidus automašīnu līnija izskatās gandrīz vienāda. Kā riteņu bāze tiek izmantota EMP2 platforma, kas tika laipni aizgūta no 308 hečbeka un sūknēta ar dažādiem moduļiem. Tajā pašā laikā 5008 modelis ir lielākais no visas sērijas un pozicionē sevi kā diezgan statusa automašīnu.

Pārsteigums rodas gandrīz uzreiz, kad uzzināt, ka automašīna ir pilnpiedziņa. Turklāt grīda ir pilnīgi līdzena, un šeit nav redzams neviens tunelis zem piedziņas vārpstas. Pārsteidz kabīnes plašums un gludums. Ja ieskatāties bagāžniekā, mūs sagaidīs ietilpīgs 780 litru tilpums, kas nav tik daudz, bet pietiekami daudz pēc vidējo krosoveru standartiem.
Tomēr vissvarīgākais ir vadāmība. Ar tādu gludumu un impozantumu šeit tiek pārslēgti robotizētās mašīnas pārnesumi, ka jūs vienkārši esat pārsteigts. Nu, piekare darbojas uz pieciem plusiem, kā rezultātā ātruma izciļņi praktiski nav jūtami.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/