Pārbaudes brauciens Peugeot 208 Lietuvā

09-сен, 10;18 admin 1447
Pēc iepazīšanās ar Peugeot 208 hečbeku paliek divi iespaidi. No vienas puses, šī ir patiešām laba automašīna ar patīkamu izskatu un iespaidīgu paātrinājuma dinamiku. No otras puses, gausa darba transmisija, progresa zaudēšana pat ar nelielu kāpumu un virkne vietējā "robota" funkciju sabojā visu iespaidu.
Peugeot 208 ir integrēts ETG5 (Efficient Tronic Gearbox 5 pārnesumi). Efektīva pārraide ar elektronisko vadību. Bet patiesībā tas ir tikai vienkāršs mehāniķis, kuram viņi pieskrūvēja elektroniskos izpildmehānismus, un viņi to izdarīja ļoti slikti. Tātad izrādās, ka par jebkādu atbildi nevar būt ne runas, un automašīna vienkārši atdarina īstu "automātisko".

Par pārraidi mēs varam runāt ilgi, bet kā ir ar pārējiem punktiem? Salons ir diezgan reprezentabls. Atdalīšanas kvalitāte nerada jautājumus, lai gan sēdekļi varētu būt mīkstāki. Tas, ko jūs patiešām vēlaties iegremdēt, ir ārkārtīgi mazais bagāžnieks, kuru varēja palielināt. Tam ir pietiekami daudz vietas.
Neapmierinoša ir arī mazā motora jauda, kas ir tikai 82 ZS. Tajā pašā laikā automašīna ārēji izskatās kā diezgan cienīgs vidusšķiras pārstāvis. Tomēr pie stūres jūtat visu šī modeļa budžetu. Noteikti būs Peugeot fani, kuri mīlēs šo automašīnu, visi pārējie paliks prom.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/