Izmēģiniet labu hatback Peugeot 308

08-сен, 15;22 admin 1216
Hečbeks Peugeot 308 savulaik tika atzīts par gada labāko automašīnu Eiropā. Tas bija 2014. gadā, un kopš tā laika modelis ir saņēmis tikai pāris stilu. Tikmēr, spriežot pēc pārdošanas ziņojumiem, tas joprojām labi darbojas vecajā pasaulē. Ko eiropieši atrod šajā modelī, mēs centīsimies uzzināt.
Runājot par šasijas iestatījumiem, Peugeot 308 noteikti ir viena no labākajām automašīnām savā klasē. Priekšējo riteņu piedziņa un lieliska vadāmība padara to ārkārtīgi patīkamu, ejot pilsētā. Turklāt balstiekārta darbojas lieliski, kas lieliski tiek galā ar stūriem, neradot ķermeņa sabrukumu.

Bet vai ar to pietiek? Pārejam pie dizaina, kas šeit ir atturīgi askētisks, tāpat kā visi Peugeot modeļi. Nav agresijas vai mājienu uz brutalitāti, un tomēr veiklās funkcijas ar pārsteidzošu smaguma un žēlastības līdzsvaru rada vislabvēlīgāko iespaidu.
Protams, automašīnā nav dzinēju ar turbokompresoru, trūkst daudz modernu mikroshēmu, bez kurām neviens mūsdienu patērētājs nevar dzīvot. Tomēr Peugeot 308 joprojām jūtas kā ideāls pilsētas auto, ar kuru ir patīkami braukt un patīkami atrasties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/