Peugeot Partner saņēma pāris jaunas versijas

04-фев, 18;28 work 1154
Peugeot Partner ir ļoti labs budžeta furgons no Francijas, kas ir ļoti pieprasīts pircēju vidū Austrumeiropā un NVS valstīs. Modeļa demokrātisko izmaksu, efektivitātes un praktiskuma dēļ Partner aktīvi izmanto mazie uzņēmumi, kuriem nav nepieciešami lielgabarīta kravu pārvadājumi.
Uz modeļa popularitātes fona ražotājs nolēma iepriecināt pircējus ar divām jaunām furgona versijām, no kurām viena saņems pilnvērtīgu dīzeļdzinēju. Turklāt viņi sola nedaudz palielināt bagāžas nodalījuma tilpumu furgona pasažieru versijā, kas paredzēts septiņu cilvēku pārvadāšanai.

Turklāt starp jauninājumiem ir vērts atzīmēt uzlaboto aprīkojumu, ko pārstāv jauna audio sistēma un gaisa kondicionētājs, par kuru tagad jums nav jāpārmaksā. Iekļauti četri skaļruņi un atbalsts visām standarta multivides un bezvadu sistēmām. Kas vēl vajadzīgs kravas automašīnas vadītājam?
Abas versijas pārdošanā nonāks šīs vasaras sākumā. Īpaši dedzīgi pircēji būs pieejami priekšpasūtīšanai marta vidū. Mēs esam pārliecināti, ka modelis būs pieprasīts, jo tā popularitāte tirgū ir nenoliedzama.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/