Izlaists interesants kemperis Peugeot Traveller

14-сен, 20;12 work 1176

Peugeot Traveller ir jauns franču autoražotāja kemperis, kas paredzēts aktīviem braucieniem pa ceļu un atpūtai brīvā dabā laukos. Modelis tika būvēts, pamatojoties uz gatavu platformu, ko Peugeot izmantoja jaunākās paaudzes furgoniem, tāpēc šis kemperis ir vienots ar tiem daudzos tā mezglos.

Runājot par dzinēju, tas būs uzticams dīzeļa agregāts ar 150 zirgspēkiem, kuru vadīs sešpakāpju transmisija. Turklāt klīst runas par pilnpiedziņas versijas parādīšanos, taču tā pagaidām paliek neapstiprināta informācija.


Pats kemperis, tāpat kā jebkura cita māja uz riteņiem, ir aprīkots ar visu nepieciešamo ilgstošai uzturēšanās laikam. Ir guļamvietas, izlietne, bio tualete, gatavošanas zona un nojume, ko var izstiept stāvēšanas laikā. Papildus visam, komplektā ir iekļautas vairākas saliekamās mēbeles, kas ietaupīs to iegādi.

Kopumā Peugeot Traveller kemperis izskatās patiešām interesants un daudzsološs. Ņemot vērā nepārejošo kemperu modi Eiropas valstīs, esam pārliecināti par šī modeļa neizbēgamajiem panākumiem pircēju vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/