Peugeot Expert atjaunināts ar jaunām versijām

13-окт, 20;11 work 1181

Peugeot Expert ir salīdzinoši labs minivens, kas ieņem savu nišu komerctransporta jomā un ir īpaši cienīts dažādās tūrisma aģentūrās. Modelis pēdējo atjauninājumu saņēma tālajā 2014. gadā, tāpēc uzreiz vairāku jaunu furgona versiju izlaišana bija īsts pārsteigums tirdzniecības darba zirgu cienītājiem.

Jaunās versijas atšķirsies ar pasažieru un kravas modeļu, kā arī dažādu dzinēju pieejamību, kas tiek prezentēti gan benzīna, gan dīzeļa variantos. Tajā pašā laikā dzinēja vidējā jauda būs iespaidīga 150 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami pat masīvam furgonam.


Turklāt viņi sola pastiprināt komforta līmeni gan vadītājam, gan pasažieriem. Šim nolūkam furgons tiks aprīkots ar modernāku klimata kontroles sistēmu, uzlabotiem sēdekļiem ar sānu atbalstu mugurai, kā arī apsildāmu un regulējamu vadītāja sēdekli.

Runājot par izmaksām, Peugeot pārstāvji solīja cenas necelt un modeļa pašizmaksu atstāt aptuveni tajā pašā līmenī. Jebkurā gadījumā mazie uzņēmumi Eiropā var sākt krāt naudu, lai iegādātos atjaunotu furgonu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/