Peugeot e-208 un e-2008 jaudas rezerve ir palielināta

11-ноя, 20;10 work 1180

Peugeot e-208 un e-2008 ir divi franču koncerna vadošie elektriskie modeļi, kas demonstrē izcilu pārdošanas līmeni un ir apauguši ar jaunām īpašām versijām un pārveidošanu. Nesen kļuva zināms, ka abas automašīnas saņems jaunus akumulatorus, kas pozitīvi ietekmēs automašīnu klāstu.

Tajā pašā laikā Peugeot e-208 un e-2008 ar vienu uzlādi varēs nobraukt attiecīgi 340 un 380 kilometrus, kas joprojām atpaliek no vadošajiem elektriskajiem krosoveriem un sedaniem. Taču, ņemot vērā Peugeot modeļu pieejamību, par nepietiekamo nobraukumu sūdzēties neviens negrasās.


Turklāt šīs markas automašīnas jau sen kļuvušas populāras daudzās Eiropas valstīs, tāpēc klāsta pieaugumu, kas ir 20 procenti no bāzes versijām, pircēji uztvēra ar lielu entuziasmu. Galu galā tas ir vairāk nekā jauks bonuss par šāda veida naudu.

Pats Peugeot iecerējis turpināt attīstīt elektromobiļu virzienu, kam aktīvi investē jaunu rūpnīcu celtniecībā akumulatoru ražošanai. Uzņēmums arī aktīvi strādā pie elektrisko transportlīdzekļu infrastruktūras, būvē augstsprieguma degvielas uzpildes stacijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/