Peugeot 308 PSE aizstāj 308 GTi

09-сен, 10;55 admin 1993
Peugeot 308 PSE ir iespaidīgs visu riteņu piedziņas hibrīds, kas ir 308 GTi pēctecis un ievērojami uzlabo transportlīdzekļa aprīkojumu. Par to, kas mūs sagaida ar jaunuma parādīšanos, uzzināsim vēlāk tekstā.
Modelis tiks ražots, pamatojoties uz ievērojami pārveidotu PSA EMP2 platformu, kas parādīsies tikai 2021. gada beigās. Modeļa pārdošanas sākums paredzēts 2022. gadā, tāpēc jaunums vēl būs jāgaida. Paaudzes maiņa sniegs automašīnai jaunu hibrīda piedziņu un pilnpiedziņu.

Automašīnas izskatā notiks daudz izmaiņu. Dizaineri mēģina atjaunot dažus pagājušā gadsimta 20. gadu automašīnu elementus. Pagaidām ir tikai ilustrēta žurnāla Autocar prognoze, kas parāda, kā tas varētu izskatīties.

Paredzams, ka jaunā spēkstacija tiks savienota ar 270 zirgspēku benzīna dzinēju. Elektromotors tiks pakārts uz aizmugurējās ass. Protams, vēl nav detalizētu tehnisko datu par automašīnu, taču paredzams, ka vienības kopējā jauda saražos vismaz 430 ZS.
Tikmēr klasiskā 308. vieta iet uz restilēšanu, kuras laikā patērētājiem tiek gaidītas tikai kosmētiskas izmaiņas. Sīkāka informācija par jauno paaudzi tiks paziņota līdz 2020. gada beigām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/