Peugeot e-Expert un transportlīdzekļu dinamikas dati

09-сен, 10;52 admin 1982
Otrdien bija informācija par jauno Peugeot e-Expert, kas kļūs par nākamo franču ražotāja elektrisko automašīnu. Strāvas bloka tehniskie parametri kļuva pieejami sabiedrībai, kā arī daži dati par pārdošanā plānoto transportlīdzekļu konfigurācijām.
Elektromotora, kas darbosies vairākos režīmos, atsitiena līmenis ir 136 ZS. un 260 Nm griezes momentu, ja ir izvēlēts barošanas režīms. Citos darbības režīmos izeja tiek samazināta, tomēr tiek ievērojami ietaupīts elektroenerģijas patēriņš, ko var uzglabāt divu veidu akumulatoros.

Pērkot Peugeot e-Expert, jūs varat izvēlēties starp 50 un 75 kWh litija jonu akumulatoriem. Šis tilpums ir pietiekams, lai ar vienu uzlādi veiktu attiecīgi 230 un 330 kilometrus. Dati tika aprēķināti atbilstoši WLTP ciklam.
Kas attiecas uz maksimālo ātrumu, tas ir ierobežots līdz 130 km / h. Tomēr šāda veida transportam tas nav kritiski. Ir svarīgi, lai kravas automašīna būtu spējīga pārvadāt garas kravas un tai būtu pietiekami plašs kravas nodalījums, kas "garākajā" konfigurācijā var uzņemt 5,3 kubikmetrus kravas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/