Peugeot 308 tagad būs i-Cockpit

09-сен, 10;48 admin 11 010
Kopš 2014. gada, kad šis modelis tika atzīts par vienu no labākajiem Eiropas tirgū, automašīnas dizains praktiski nav piedzīvojis būtiskas izmaiņas. Jaunums bija tikai Vertigo Blue un pāris riteņu komplektu, no kuriem izvēlēties.
Tomēr tagad franči aktīvi strādā pie modeļa un pievieno dažādus jauninājumus. Tajā pašā laikā Peugeot 308 paaudzes maiņa paredzēta 2021. gadā. Svarīgākie tagad ir 10 collu i-Cockpit digitālais instrumentu kopums, kas tagad ir standarta aprīkojums.

Atgādināsim, ka agrāk šī virtuālā kārtība tika instalēta tikai augšējās citu modeļu versijās un vispār nebija pieejama par budžetu 308. Par laimi, tagad katrs autovadītājs varēs novērtēt tā burvību pat visvienkāršākajā konfigurācijā.

Kas attiecas uz motoru, šeit viss ir vienāds. Peugeot 308 ir aprīkots arī ar benzīna turbokompresoru 1.2 PureTech ar 110 ZS. un 250 N • m griezes momentu. Ir arī citas iespējas, taču kopumā tās dod apmēram tādu pašu spēku. Kā kontrolpunkts tiek izmantots astoņu joslu "automātiskais" ar diezgan maigu darbu.
Modelis joprojām tiek pārdots labi, tāpēc francūži plāno vēl vairāk uzlabot savu budžetu 308.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/